Reklam
Dini Sözler

Cuma Sözleri| Cuma Günü Gönderilecek Mesajlar

Reklam

Cuma Sözleri

Mübarek Cuma günü hürmetine, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız ve evlerimizi aşksız bırakma Allah’ım. İşlerimizde başarı, bedenimizde sağlık ve evlatlarımızın hayırlı olmasını nasip et… Zalimlerin önünü tıka fakirlere yardım et Allah’ım. Hayırlı cumalar

Bazı inananlar cennete gitmek için gün sayarlar. Bazı inananları ise cennet hasretle bekler. Cennetin hasretle beklediği inananlardan olmak duasıyla, hayırlı cumalar dilerim!

Gül kurur ama kalpte bulunan sevgi asla kurumaz. Her şey unutulsa bile sevilen insanlar unutulmaz. Yağmur dinse, fırtına durmaz. Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Dünyada az olan sende çok olsun, kainatta tohum olan sende ağaç olsun. Dua ettiğin her şey bu mübarek Cuma günü kabul olsun. Hayırlı Cumalar dilerim.

Allah’ım sabahları akşam olmasını, akşamları sabah olmasını nasip eyle. Şifalarınızı kullarının üstünden eksik etme. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ım, son nefesimizi verene kadar ibadet etmemizi, hayatımızı hayırlı işlere harcamamızı nasip et. Cumanız mübarek olsun.

Ey inananlar! Cuma namazı vakti tüm işlerinizi bırakın ve Allah’ın huzuruna koşun. Bilirsiniz ki bu, sizler için en hayırlısı olacaktır. Cumanız mübarek olsun!

Mutluluk denen o en saf duygu sizinle olsun, Allah’ın rahmeti üzerinizde olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Gönüller huzurla, kalpler imanla dolsun, mutluluklar hepimizin olsun. Ne dostluklar unutulsun ne de kurulan bağlar bozulsun. Allah’ın bereketi ve rahmeti üzerinizde olsun. Hayırlı cumalar.

Allah’ım senin için dua ediyorum. Günahlarımı bağışla, beni hayra çıkar. Gücün ve kudretin her şeye yeter. Hayırlı Cumalar olsun.

Reklam

Mübarek Cuma gününde hürmetin ile dillerimizi duasız, kalplerimizi aşksız, evlerimizi aşsız bırakma Allah’ım. Fakirlere yardım, zalimlere engel ol Ya Rab! Cumanız Mübarek olsun.

Allah’ım  Dünyada bizi tüm kötülüklerden uzak tut. Tüm iman edenleri aşsız, işsiz bırakma. Hayırlı Cumalar dilerim.

‘’İnşallah olur’’ diye dua ettiğimiz hayalini kurduğumuz her şeyin ‘’Allah’ıma şükür oldu’’ sevincini bizlere ihsan eyle Ya Rab! Hayırlı ve Bereketli Cumalar Dilerim.

Allah’ım benim yaşamak istediklerimi değil, senin bana yaşatmak istediklerini yaşat bana. Kuşkusuz ki, sen her şeyin en hayırlısı bilirsin. Cumanız mübarek olsun!

Allah’ım ne olur Ana yüreğini evlat acısıyla yakma! Çocukları bizim kirli dünyamızdan koru, onlara sağlıklı ve uzun ömürler nasip eyle. Hayırlı Cumalar olsun.

Allah’ım! Bilmeden yaptıklarımı, hatalarımı, yaptığım aşırılıkları affet. Benim ciddi hallerimi, kasıtlı olarak yaptıklarımı bana marifet eyle! Hayırlı Cumalar.

Allah’ım kalan ömrümün hayırlı geçmesini nasip eyle. Çocuklarımıza ve inananlara mutlu, huzurlu ve iman dolu bir hayat yaşam nasip eyle. Hayırlı Cumalar.

Sağlığımız daim, tövbelerimiz kabul, kazancımız bereketli, dualarımız kabul olsun. Hayırlı ve Nurlu Cumalar.

Cuma sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için cuma mesajları ve dini sözler yazımıza göz atabilirsiniz.

Reklam

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu