Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Acıkmak Acıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Açıktığını Görmek Ne Anlama Gelir? Peki Rüyada Acıkmak Görmek Anlamı Nedir?

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün Rüyada Acıkmak Ne Anlama Gelir? Rüyada Acıktığını Görmek Nedir? Başlıklı yazımıza hoş geldiniz. Rüyada Acıkmak, Açlık, , Açgözlü görmek ne anlamlara gelmektedir? gibi başlıklı yazımız umarım faydalı olmuştur. İyi Okumalar…

Rüyada Açlık Görmek

Açlık: Rüyada açlık çektiğinizi görmek, sağlınızın sü­rekli olarak düzgün gideceğine işarettir. iyilik isabet ede­ceğine, hırsa ve dünyaya meyletmeye delalet eder. Açlık: Rüyada hissedilen açlık, yas kıyafetine, korkuya, imandan sonra inkara ve darlığa işaret eder. Açlık, malın elden git­mesine, sanat sahibi olma ve geçimini teminde hırslı davranmaya, dünyaya düşkünlük ve hissedilen açlık miktarınca rızık elde etmeye işaret eder. Rüyada aç olduğunu görenin bir iyiliğe isabet edeceğini ve aç gözlü olacağını söyleyenler de vardır. Bazıları rüyada görülen açlığın tokluktan, susuzluğun da suya kanmışlıktan daha hayırlı ol­duğunu söylerler. Uzun süre aç kaldığını gören, uyandık­tan sonra bir nimete nail olur. Rüyada açlık hisseden, his­settiği açlık oranında mal sahibi olur. Ayrıca açlık, kendi­sinde hayır olmayan bir kimseyle sohbete, şakacı ve komik insanlara, takva insanlar için oruca, fiyatlardaki artışa, dar­lık ve fakirliğe, bazen de dünyadan el etek çekmeye, zikir ve şükre işaret eder. Kışın kendisini aç görmek, açlıktan dolayı kendisine zayıflık isabet edeceğine işaret eder.

Rüyada Acıkmak Görmek

Acıkmak: Rüyada acıkmak, yetkililer için emrindekile­rin perişan olduğuna, bilim adamları için bildiklerini istis­mar ettiklerine işarettir.

Rüyada Aç Görmek

: Rüyada bir insan görmek, rızkın bol olacağına, aç’ı doyurduğunu görmek, beklemediği bir yerden büyük bir fayda göreceğine, aç bir insanı sofrasına alıp beraber yemek yediğini görmek, uzak bir yerden hayırlı bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Açgözlü Görmek

Açgözlü: Rüyada açgözlülük yaptığınızı görmek, gönlünüzü sarmış olan keder dalgasından bir süre daha kurtulamayacağınıza işarettir.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu