Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Affedilmek Affetmek Af Dilemek Görmek

Rüyada Affedilmek, Affetmek Ve Af Dilemek görmek ne anlamlara gelir?

Reklam

Rüyada Affedilmek, Affetmek Ve Af Dilemek Görmek ne anlamlara gelir sizler için hazırladık. İyi Okumalar

Rüyada Af Dilemek Görmek

Af Dilemek: Rüyada birisinden af dilediğini gören kişi, haksızlığa uğrayacak ve bu yüzden ıstırap çekecektir. Düş­te başka bir kimse tarafından bir kabahat yüzünden affe­dildiğini gören kimse, yaptığı kötü bir iş yüzünden vicdan azabı çekecektir. Affedilmek, ayrıca doğruluğa ve kefaret vermek gerektiğine de işaret sayılır.

Rüyada Affedilmek Görmek

Affedilmek: Rüyada bir suçundan dolayı mahkeme sa­lonunda hakim karşısında iken affedildiğini görmek, Cenabı Hak (C.C.) tarafından affedildiğine işarettir. Rüyada suçunuzun affedildiğini görmeniz, suçluluk pozisyonunu­zun bir süre daha devam edeceğine, uzun zaman bir suç yü­zünden can altıda kalacağınıza, sevdiğinizin ihanetine uğ­rayacağınıza işarettir. Yaptığı bir kabahatten dolaya anne ve babasının kendisini affettiğini görmek, anne ve babasına karşı itaatinin gevşediğine ve teybe etmesi gerektiğine işa­rettir. Rüyada günah ve kusurlarının affedildiğini gören kimse, affedilir veya keffaret verir. Affetmek de affedilmek de hidayete ve iyi işler yapmaya işarettir. Rüyasında kendi­sini Allah (cc.) veya Peygamber (a)’in affettiğini gören kim­se, teybe ederek hidayete erişir, istikbali parlak olur.

Rüyada Affetmek Görmek

Affetmek: Rüyada suç işleyen birini affetmek, Allah’ın affını gerektiren bir iş yapmaktır. Başkasını affettiğini gör­mek, o kişiden bir hayır ve iyilik geleceğine,

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu