Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada ağız görmek, ağız kavgası, ağız kenarı, ağız kokusu, ağızlık görmek ne anlamlara gelir.

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün yazımızda Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir yazımıza hoş geldiniz. Peki rüyada ağız görmek, ağız kavgası, ağız kenarı, ağız kokusu, ağızlık görmek ne anlamlara gelir. Sorularınız bu yazımızda. İyi Okumalar…

Rüyada Ağız Görmek Ne Anlama Gelir?

Ağız: Rüyada görülen ağız, sahibinin işlerinin anahtarı, sonuca ulaşması, düzelme ve bozulma sebebi, rızkının geçiti, işinin desteğidir. Ağızdan çıkan, özde iyi veya kötü söze, atma girense özde rızka yorumlanır. Ağızla ilgili rüyalar genelde şöyle yorumlanır:
1-Ağzı kilitlenmiş olarak görmek, Kafirliğe ve kötülüklere delalet eder.
2-Bir kadını ağzından öpmek, çok yakın gelecekte bir nikah olacağım belirtir.
3-Ağzın yok olduğunu görmek, ölüm işareti sayılır.
4-Ağzın küçüldüğünü görmek, bir çıkar meselesinin halledileceğine delalet eder.
5-Ağız görmek, ağzın sahibinin işinin başlangıcı ve sonudur.
6-Organında ağız belirdiğini görmek, rahata ermeye, sıkıntıdan kurtulmaya ve müslüman bir hanım almaya işarettir.
7-Ağız, iyilik ve kötülüğün kabı, rızkın mecrası ve işlerin idarecisidir.

Rüyada Ağız Kavgası Görmek Ne Anlama Gelir?

Ağız kavgası: Dünya işleri için birisiyle kavga ettiğini gören, geçim için gayret eder. Bu kavgada yenilen, istediğini elde edemez. Eğer bu kavga ahiret meseleleri içinse, yenilen üstün gelmiş olur. Allah (cc.) in ululuğu konusun­da birisiyle kavga ettiğini gören, zarar görür. Bazı rivayet­lere göre bu rüya, şiddetli hiddete kapılmaya işarettir. Bilinmeyen ve belli olmayan bir iş için kavga ettiğini gören, şeriate ve kitaba aykırı hareket etmiş olun Kadınlar ve kü­çük çocuklar ile ağız kavgası etmek, iyi değildir. Bir küçük çocukla kavga ettiğini gören, düşmana üstün gelir. Bir devlet başkanı ile ağız kavgası yaptığını gören, malından zarar görür ve şiddetli bir musibete uğrar. Bir rivayete gö­re ölüme kadar gider.

Rüyada Ağız Kenarı Görmek Ne Anlama Gelir?

Ağız kenarı: Rüyada görülen ağız kenarı, kaçmaya ve kurtuluşa işarettir.

Rüyada Ağız Kokusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Ağız kokusu: Rüyasında kendisinde ağız kokusu oldu­ğunu gören, kendisini öven sözler söyler, kibirlenir ve bundan dolayı da baskı ve işkence görür. Eğer başkasının ağzının koktuğunu görürse, kötü ve çirkin bir söz işitir. Sürekli ağız kokusu bulunan birini görse, bu adam fazla lüzumsuz konuşuyor, çirkin sözlerde bulunuyor ve olur olmaz laflar ediyor demektir. Rüyada ağız kokusuyla karşılaşmanız, büyüklerinizden ve yakınlarınızdan kötü haberler alacağınıza işaret ettiği gibi, ağzınızın koktuğunu hissetmeniz, kendinizi övecek şekilde yaptığınız konuş­malarınızın etrafınızda iyi karşılanmayacağına delil olarak yorumlanır. Rüyasında kendisinde ağız kokusu olduğunu gören, kendisini öven sözler söyler, kibirlenir ve bundan dolayı da baskı ve işkence görür. Eğer başkasının ağzının koktuğunu görürse, kötü ve çirkin bir söz işitir. Sürekli ağız kokusu bulunan birini görse, bu adam fazla lüzum­suz konuşuyor, çirkin sözlerde bulunuyor ve olur olmaz laflar ediyor demektir.

Rüyada Ağızlık Görmek Ne Anlama Gelir?

Ağızlık: Ağızlık görmek ve kullanmak, dost arasında dedikodu yapacağınıza, bir mecliste bulunup boş şeylerle vakit öldüreceğinize işarettir.

Rüyalarınızda Gördüğünüz Diğer Rüyalar İçin Rüya Tabirleri Kategorimize Bakabilirsiniz…

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu