Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Aile Ve Ya Aile Ferlerini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada aile veya aile fertlerinden birini görmek manası nedir?

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün yazımızda rüyada aile yada aile fertleri görmek ne anlama gelmektedir yazımıza hoş gediniz. İyi Okumalar…

Rüyada Aile Görmek Ne Anlama Gelir?

Aile: Rüyada aile efradınızı neşeli bir halde görmeniz, iyi bir haber alacağınıza, işlerinizde basanlar sağlayacağını­za, kederli bir halde görmek, derin keder ve acılarla karşıla­şacağınıza, aile efradınızdan birinin öldüğünü görmek, aile­nizle aranızı açmaya çalışanların bu teşebbüslerinde hiç bir zaman muvaffak olamayacaklarına, aile efradınızdan biri­nin gurbete çıktığını görmek, evinize sevdiğiniz misafirle­rin geleceğine, oğlunuzun askere çağrıldığını görmek, ço­cuklarınızdan yana yüzünüzün gülmeyeceğine, karınızın sizi terk ettiğini görmek, aile saadetinizin hiç bir zaman bo­zulmayacağına işarettir. Bazen de ev halkının görmek, eko­nomik imkanlarınızın genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada Aile Fertlerini Görmek Ne Anlama Gelir

Aile fertleri: İnsanın rüyasında aile fertlerini görmesi, onları gören için zenginliktir. Nitekim Yüce Allah: “Eğer yoksulluğa düşeceğinizden korkuyorsanız, yakında Allah, dilerse sizi lütfuyla zenginleştirir.” (Teybe: 28) buyurmak­tadır.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu