Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Aşk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşk Görmek Manası, Rüyada Aşk Mektubu Görmek Manası, Rüyada Aşık Görmek Manası Nedir?

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün Rüyada aşk, aşk mektubu, aşık görmek ne anlama gelmektedir, yazımızı hazırladık. İyi Okumalar.

Rüyada Aşk Görmek Anlamı

Aşk: Rüyada aşık olmak, bela, üzüntü ve kederdir. Bun­dan dolayı bir kimse rüyada aşık olduğunu görse, bir belaya uğrar. Aşık, iyi veya kötü işleri arzu eden bir kimse­dir. Rüyada severek, bir iş yaptığını ve onu yapmaktan zevk aldığını gören kimse, nefsin arzularına uyarak sonu­cu olmayan bir iş yapar. Bir kimse rüyada “Seni seviyo­rum” diyen bir adam görse, o adamın rüyayı görene kız­ması şeklinde yorumlanır. Rüyada her arzusunu ve şehevi isteklerini hiç bir mani olmadan yerine getirdiğini gören kimsenin, kalbi bozuk olur ve her türlü bela ile karşılaşır. Aşk, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, halkın kendisine şef­kat ve merhamet etmesini gerektiren bir şöhrete, fakirliğe ve hasta için ölüme işaret eder. Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, rüya sahibinin dininin noksan olmasına, hırslı ve gaflette olduğuna işaret sayılır. Rüyada görülen aşk, bela olarak da yorumlanır.

Rüyada Aşk Mektubu

Rüyada Aşk Mektubu Görmek Anlamı

Aşk mektubu: Rüyada bir aşk mektubu yazdığınızı görmek, sizi her an bizar daha saracak büyük bir aşka tutulacağınıza işarettir. Bir kadına aşk mektubu gönderdiği­nizi görmek, sevinç ve acılarınız dostlarınız tarafından paylaşıldığını gösterir.

Rüyada Aşık Görmek Anlamı

Aşık: Rüyada kendinizi aşık görmek, gizli bir işle görev­lendirileceğinize, bir sırrın size emanet edileceğine, saf bir arkadaşınızın derdine ortak olacağınıza delalet eder. Nablü­si’ye göre rüyada aşık olmak beladır. Bu nedenle rüyada aşık olduğunu görmek, bir belaya bulaşmaya işarettir.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu