Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aslan Manası Nedir?

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün yazımızda rüyada aslan görmek, rüyada aslan ağzı görmek, rüyada aslan ini görmek, konusunu işledik. İyi Okumalar

Rüyada Aslan Görmek Ne Anlama Gelir?

Aslan: Erkek arslan görmek, devlet başkanına, dişi ars­lan görmekle kadına yorumlanın Eğer arslan kendisine saldırırsa, bu rüya bir zararın meydana geleceğine işaret eder. Rüyada görülen arslan, despot bir devlet başkanına işarettir ki, dediğini yaptıran ve gerektiğinde haksızlığa göz yuman bir tiptir. Bu rüya bazen ölüme de işaret sayı­lır, zira ölüm ruhları avlayan bir olgudur. Bazen de tam tersine, hastanın iyi olmasına işarettir. Dişi arslan ise, şir­ret, zalim ve çocuğuna kötülük eden bir kadına işarettir. Güçlü bir arslan, cehalete, büyüklenmeye, övünmeye, zor­luk çıkarmaya, tepeden bakmaya ve küstahlaşmaya işaret sayılır. Kişinin peşini bırakmayan amansız bir düşman şeklinde de yorumlanır. Olmayacak bir yerde arslan gören ve ondan kaçan kimse, korktuğu şeyden kurtulacak, ilim ve hikmete kavuşacak demektir. Arslanın kendisine yönel­diğini ve yaklaştığını gören kimse, devlet yetkilileri tara­fından bir sıkıntıya maruz bırakılacak ve sonra o sıkıntı­dan kurtulacaktık.. Arslanın kendisine saldırdığını fakat öl­dürmediğini gören kimse, sürekli hummaya yakalanacak demektir, zira arslan hiç bir zaman hummadan kurtulmaz veya humma Yüce Allah’ın zindanı kabul edilir. Arslana saldırdığını görmek, hastalanmaya işarettir, zira hastalık eti tüketir, arslana saldıran da etini tüketecek demektir. Arslanın etinden, kemiğinden veya iliğinden bir miktar al­dığını gören kimse, devlet yetkilileri tarafından bir mal sa­hibi olacaktır. Yırtıcı bir arslana bindiğini fakat korktuğu­nu gören kimse, bir musibetle karşılaşacak ya da ertelemek veya öne almak mümkün olmayan bir iş yapacaktır. Rüyada arslan görmek, mevki sahibi bir kimsenin kötülü­ğüne uğrayacağınıza, devlet başkanıyla sohbet edeceğini­ze işarettir. Arslana binmek, hakimin ve valinin kendisine itaat edeceğine işarettir. Arslarda bir evde bulunmak, düş­mana yakın olacağına, dişi bir arslanla cinsi münasebette bulunmak, düşmanına karşı güvencede olacağına, arsla­nın ekin yemesi, düşmanından zarar geleceğine ve eline çok mal gireceğine, arslanla savaşmak, büyük bir kişiyle mücadeleye girişeceğine, iki arslanm boğuştuğunu gör­mek, iki büyük kimsenin mücadele edeceğine, bir arslan tarafından ısırılmak ya da yutulmak, düşmanın üstün ge­leceğine, arslanla konuşmak, kişinin arzusuna uygun ola­cağına işarettir. Rüyada görülen dişi arslan, despot, şirret ve kuvvetli çocuk doğuran bir hanıma delalet eder. Dişi arslan başkan veya yargıcın kimdir. Rüyada dişi arslan sü­tü içen kimseye devlet başkanının mali düşer veya düşma­nına karşı zafer kazanır.

Rüyada Aslan Ağzı Görmek Ne Anlama Gelir?

Aslan ağzı: Rüyada bu çiçeği görmek, aşk hayatınızın iyi geçeceğine ve evlenmek istediğiniz kimseden yakınlık göreceğinize işarettir.

Rüyada Aslan İni Görmek

Aslan ini: Rüyada görülen aslan ini, vahşet ve korkuya, ayrıca günahkar ve bozguncuların evlerine delalet eder.

Diğer Rüya Yorumları İçin Rüya Tabirleri Kategorimize Bakabilirsiniz

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu