Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ay Görmek Menası Nedir?

Reklam

Merhaba değerli okurlar bugün rüya yorumları yazımızda rüyada ay görmek var. Bakalım Rüyada; ay, ayı altında veya evinde görmek, ay ve güneşin çevresini, ay ve güneş tutulması görmek ne anlama gelir. İyi Okumalar…

Rüyada Ay Görmek

Ay: Genç bir erkek rüyasında parlak bir ay görürse ani bir değişiklikle geleceği çok parlak olacaktır. Evlilik haya­tında başarıya, bir muammasının sırrım keşfetmeye işaret­tir. Genç bir kız için mutlu bir evliliğe, evli bir kadın için gayet eğlenceli bir geziye çıkacağına, ayı kucağında yahut yanı başında görmek, erkek için ayın parlaklığı oranında güzel bir kızla evleneceğine işarettir. Kadının ayı kendi evinde görmesi, güzel bir erkek çocuğa sahip olacağına, fakat bu çocuğun vefat ederek annesinin üzüleceğine, ayı tersine döner görmek, onun hayır ve şerden herhangi bir isteğinin zamanı geldiğine, ayı doğmuş görmesi, istekte bulunduğu bir şeyin ona nasip olacağına, ayın gökyüzün­den evine doğup aydınlatması, hükümet tarafından ev halkına iyilik edileceğine ve bir yarar sağlanacağına, ayrı yer üzerinde görmesi ise, annesinin ölümüne, ayın aydınlığında yürüdüğünü görmesi, validesinin şefkatle kon­masına delalet eder. Çünkü ay ile güneş, ana ve babaya işarettir. Dalgın ve gafil iken aya bakıyor görmesinde de düşmanının kendisini yakından izlediğine, aya yapıştığını görmüş ise, o kimsenin hükümet tarafından bir iyilik ve faydaya ereceğine, ayı güneş olarak gördü ise, babası ve­ya karısı tarafından izzet ve şerefe ve çok hayırlı bir mala konacağına işaret eder. Ay, rüya sahibinin karısına, ana ba­basına, kızına ve kız kardeşine işarettir. Ayrıca iyi bir tica­rete, güzel amellere, gemiye de işaret sayılır. Çünkü gemi­ciler ayın ışığından yararlanırlar ve ayın hareketi sürekli din Ayın kendisine seslendiğini görmek, başkanlığa veya hükümet üyelerine yakınlığa, kendisine ay ve güneşin sec­de ettiğini görmek, ana babasının kendisinden hoşnutlu­ğuna, ay’ ı karanlık olarak görmekse devlet hizmetinde bu­lunan bir kimsenin çok kötü bir fiil ve hareketine işarettir. Ayın ikiye ayrıldığını görmek, büyük bir devlet adamının ölümüne, ay’ın tutulduğunu, siyah ve kırmızı renge bü­ründüğünü görmekse, kendisiyle ilgili bir kimsenin deği­şiklik göstereceğine işaret eder.

Rüyada Ayı Altında Veya Evinde Görmek

Ayı altında veya evinde görmek, yalnızca yetkisinin artacağına, fakirse zengin olacağına, gurbetteyse yurduna selametle döneceğine ve arzusuna ereceğine, tüm istekleri­nin gerçekleşeceğine işarettir. Ay’ı tutulmuş görmek, gö­ren kişiye bir kötülük geleceğine işarettir. Tutulmanın sona erdiğini görmek, kötülüğün gelmeyeceğine ya da hafif atlatılacağına işarettir. Ay’ı ve güneşi güzel görmek, işinin iyi yönde gelişeceğine, kötü görmek, kötü yönde gelişeceğine işarettir.

Rüyada Ay Ve Güneşin Çevresini Görmek

Ay ve güneşin çevresini: Rüyada ay ve güneşin çevresin­de görülen hale, borçluların yakalanmasına ve kuşatılma­sına delalet ettiği gibi yöneticilerin bir beldeye girerek ora­da toplanmalarına da delalet eder.

Rüyada Ay Ve Güneş Çevresi Görmek

Rüyada Ay Ve Güneş Tutulması Görmek

Ay ve güneş tutulması: Rüyada güneşin tutulduğunu görmek, hakim ve başkana bir şey olmasına delalet eder. Eğer ayın tutulduğunu görürse, bunlardan rütbece daha aşağı olan birine bir şey olduğuna delalet eder.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu