Reklam
Rüya Tabirleri

Rüyada Ekmek Görmek

Rüyada Ekmek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ekmek Bayi, Ekmek Kırıntıları Ve Ekmek Sepeti görmek ne anlama gelir? Yazımızda Rüyada Ekmek Görmek ne anlama gelmektedir sizler için yazdık.

Reklam

Rüyada Ekmek Görmek. Rüyada Ekmek Bayi, Ekmek Kırıntıları, Ekmek Sepeti görmek şöyle yorumlanır.

Rüyada Ekmek Görmek Şöyle Yorumlanır

Rüyada Ekmek Görmek

Ekmek: Ekmek görmek iyiye yorulur, çünkü ekmek kutsal bir şeyde. Ekmek gören çok yakında arzusuna ere­cektir. işlerinde başarıya ulaşacaktır. Bolluk ve berekete erişecektir. Rüyalar ekmeğin türüne göre yorumlanır. Buğ­day ekmeği görmek, sürüncemede kalmış olan bazı önem­li işlerin çözüm yoluna gireceğine ve zahmetsiz mal sahibi olmaya delalet eder. Çavdar ekmeği, içinde bulunulan ruh sıkıntısından kurtulup yolunuzun açılacağına, arpa ekme­ği, kazançta umulmadık bir artış olacağına, dan ekmeği, sıkıntılı günlerden sonra rahata erileceğine, nohut ekmeği, gelirde azalma ve sağlık durumunda düzelme olacağına, yufka ekmeği, büyük bir sevince delalet eder. Ekmek bul­mak, imkanlara sahip olmak veya yükselmektir. Kuru ek­mek görmek, zamanını boşa geçireceğine, yumuşak ek­mek görmek, iyidir. Arpa ekmeği görmek, çok iyilik gör­mektir. Çok ekmek görmek, dostunun çok olacağını, öm­rünün uzun olacağını ve çocuğunun olup sevineceğini an­latır. Fırında ekmek pişirip yemek, kazanç kıyısının açıl­ması ve maaşım artması demektir. Ekmek kesmek, bir iş­ten kısa sürede sonuç almaya, ekmek kabuğu yemek, çok güç bir meseleyi çözüme kavuşuncaya, ekmek dağıtmak, ucuzluğa, ekmek ve yemeği birlikte görmek ve yemek, devlet başkanı için yeni yerler fethetmeye, bakanlar için menfaat elde etmeye, tüccar için iyiliğe, işçi ve tutuklular için kurtuluşa işarettir. Rüyada ekmek görmek, çeşitli şe­killerde yorumlanır. Beyaz ekmek, kolay kazanılan rızka ve bolluk içinde yaşanan hayata delalet eder. Siyah ekmek, hayatta çekilen zorluğa işaret eder. Bazıları bütün çörekler kırk yıllık bir ömre delalet eder demişlerdir. Bazıları da çö­rek mal bağlantısına, acı ekmek acı hayata, tatlı ekmek fiyat yüksekliğine işaret eder demişlerdir. Geniş çörek, varlık içinde yaşanan hayata, arpa ekmeği, yeme alışkanlığı ol­mayan için darlık içinde yaşanan hayata delalet eder. Sıcak ekmek, nifaka ve kendisinde şüphe olan rızka külde pişen ekmek ise, sırf zorda kalanlar yediği için darlığa işaret eder. Mayası gelmemiş olan ekmek, şiddetli sıtmaya işa­rettir. Kuru ekmek, zenginler için fakirliğe, yufka ekmeği rızık genişliğine işaret eder.

Rüyada Ekmek Bayii Görmek

Ekmek bayii: Böyle birini rüyada görmek, korkudan emin olmaya ve bolluk içinde yaşamaya işaret eder. Bazen böyle birini görmek çocuğa ve muhabbete, bazen adaletli devlet başkanına, bazen de şefkatli bir eşe ve ayrıca düş­manların hasetlerinden çatlayacağına delalet eder.

Rüyada Ekmek Kırıntıları Görmek

Ekmek kırıntıları: Rüyada ekmek kırıntıları görmek, geniş bir rızka, bunları yemek, rızıktaki genişlemeye dela­let eder.

Rüyada Ekmek Sepeti Görmek

Ekmek sepeti: Müjdeye delalet eder.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu